Cena: 1 000,00 Kč
foto
Zboží na objednávku


Varrox - odpařovač kyseliny šťavelové


foto


Cena: 3 420,00 Kč
Původní cena: 3 520,00 Kč
Sleva: 100,00 Kč


 ks

Dostupnost: Skladem

Kategorie: - Ostatní potřeby

Popis:

 Varrox - odpaÅ™ovaÅ™  na kyselinu šÅ¥avelovou. Na konci odpaÅ™ovače dochází k zahÅ™ívání krystalků kyseliny, k jejich roztavení a odparu. Páry kyseliny šÅ¥avelové prostupují úlem úl a následnÄ› je vše pokryto tenkou vrstvou krystalků kyseliny šÅ¥avelové. Malé krystalky jsou velice dobÅ™e snášeny včelami, ale mají smrtící účinek na Varroa roztoče. 

Kyselina šÅ¥avelová je umístÄ›na na konci zaÅ™ízení jenž se vkládá česnem do úlu . Doba odparu replica uhren je cca 2,5 minuty. Výparník zůstává v úlu pro další 2 minuty a poté se krátce ochladí ve vodÄ›. Léčený úl se nechá zavÅ™ený dalších 10 minut. Podle velikosti úlu jsou potÅ™eba 1-2g dihydrátu kyseliny šÅ¥avelové. Pozor kyselina šÅ¥avelová je silná žíravina. Používejte ochrannou masku, respirátor FFP3, odolné gumové rukavice s dlouhými rukávy.Doba použití je listopadu a prosinci. Důležití je aby byli včelstva bez plodu a teplota od 4 °C.

PÅ™ístroj se dodává s dvÄ›ma bateriovými svorkami na 3 m dlouhém kabelu. VARROX odpaÅ™ovač dosahuje vysokou účinnost 96% pouze v bezplodových včelstvech.

Včelařský obchod Havránek, Boleradice 10 | Tel: 724 879 429 | info@vcelarskeveci.cz
Created by obsah.info 2012